Дата публікації: 2023-03-28

СИЛА МИСЛЕННЯ В МЕГА ВАЖЛИВИЙ ЧАС

Фото: СИЛА МИСЛЕННЯ В МЕГА ВАЖЛИВИЙ ЧАС

Мене запитують, з якими питаннями зараз звертаються до коучів?
Обговорюють усі аспекти, пов'язані з роботою, бізнесом та взаєминами.

Кожну сесію відвідують з осмотрами у вигляді виправдань, скарг, претензій до інших і до себе. Усе це супроводжується підвищеною емоційністю і відчуттям, що з цього немає виходу. І для того, щоб вирішити це питання - знайти сферу діяльності, налагодити співпрацю, підвищити бізнес-показники, почувати себе краще, важливо перестати тягнути за собою ментальний сарай із сміттям.

Сама Всесвіт допомагає нам трансформувати те, до чого руки не дійшли.

ЩО РОБИТИ?


✅ ТОТАЛЬНЕ ЧИЩЕННЯ

Будь-які доступні вам ПРАКТИКИ видалення та очищення сміття у голові, в емоціях, у тілі, вдома, у відносинах... Достатньо витягнути це все за собою! Користуйтеся практиками очищення! Вони дають можливість викинути все непотрібне буквально СПАЛИТИ! Добре, що в наш час багато таких практик доступні для використання. Рекомендую Аню Аніму, як провідника!

✅ УВАГА СЕБЕ

ерез питання самому собі розширюємо СВІДОМІСТЬ:

Що я уявляю?
Які думки зараз у голові?
Що в тілі відбувається?
Що я роблю?

Для цього важливо сказати всередині себе: "Стоп". Краще письмово!

✅ ВКЛЮЧАЄМО ТІЛО

Не знаєте, що робити, робіть щось з тілом - від занять спортом до ванни з сіллю, наприклад. До речі, спорт чудово з Ольгою Базикало. Сюди також входять масажі, спа-процедури, прогулянки, дихати, проникати углиб і інше.

✅ ЛЕГКІСТЬ

Розум ускладнює, лякає "прогнозами", навиворіт завертає і напружує нас. Серце заспокоює і розслабляє. Додавайте легкість і радість через маленькі перемоги і гумор. Запам'ятайте, як дівчинка Полліанна у книжковій книзі дізналася весь місто, яке радіє? Цьому можна навчитися. Навіть трошки просвітіть цей бік собі.

✅ ЛЮБОВ

Так-так. Це просто паличка-виручалочка. У будь-який момент вона доступна! З'являються місця тиші всередині себе (десь у районі серця і сонячного сплетіння глибоко) і розпізнайте джерело любові. Розширюйте його всіма доступними способами спочатку всередині, а потім можна "виливати" любов у свідомість. Тренуйтеся. Тут місце для медитативних і духовних практик.

✅ МЕТОД "ЧЕРЕПАХА"

Крок за кроком, просто повільно продовжуйте. Навіть коли здається, що все пропало, розпадається, розпливається, нічого не виходить.

Помалу, поступово, зробіть щось із запропонованого просто і спостерігайте, як поступово зі старого народжується нове. Так відбувається трансформація і оновлення.

Згадайте гусінь та метелика. В коконі добре гусіні, але не метелику. Пам'ятайте, що ви - метелик, який, ймовірно, перевтілюється і летить)

Сьогодні і завжди - творчі думки і вектор на об'єднання! Саме для нас такий Всесвіт.

Ви в себе одні!
Довіряйте собі. Пізнайте себе. Будьте собою.
РОЗПРАВЛЯЙТЕ КРИЛА НАЗУСТРІЧ ВІТРУ МОЖЛИВОСТЕЙ!
Ваша Алла Заднепровська