Курси та події

Оберіть формат подій

Показано подій: 7 з 7

Формат події

Розділ події

Коучинг

Онлайн
Топ
Стартуємо з 07.06.2024

Міжнародна Інтегральна Коучинг Школа

Перший в цьому році потік навчання в школі кочингу з  програмою професійний коуч. Приєднуйтесь до навчання якщо ви хочете опанувати коучинг, отримати міжнародний сертифікат, почати свою успішну кар'єру в коучингу та гідно заробляти.         

від 1400$ до 2800$

Детальніше
Онлайн
Топ
Наступна гра почнеться 27.12.2024 о 16:00

Коучингова трансформаційна гра "Фокус"

Головна мета гри – допомогти перейти від запиту до рішення та почати діяти!
Якщо ви також хочете прийняти важливе рішення, реалізувати бажану мету, втілити мрію, оновитися та навести лад у житті та бізнесі, приєднуйтесь до нас.

60€

Детальніше
Аудіо-курс
Рекомендуємо

Благодійний курс "Мрія за дію"

Благодійний проект, який допоможе оновити життя на краще та водночас, допомогти нашим військовим.  Дізнайтеся деталі та мету збору на сайті.

Детальніше
Відео-курс
Рекомендуємо

Коучинг-практикум

Всього за 5 коротких уроків ви зрозумієте, що таке коучинг.  Опануєте базові інструменти кочингу та набудете навичку досягнення особистих цілей. 

370₴

Детальніше

Інші події

Відео-курс
Рекомендуємо

Онлайн-курс "ТрансформаціЯ мисленнЯ"

Програма з пов’язаних між собою чотирьох модулів, які системно укріплюють особистість, нарощують комунікаційні навички та дають змогу відчувати смак життя.

від 190$ до 590$

Детальніше
Відео-курс
Рекомендуємо

Коучинг супер-сила бізнесу

Три модулі, які допоможуть навчитись інструментам коучингу для роботи із командою та особистими запитами керівника для розвитку бізнесу 

190$

Детальніше
Відео-курс
Рекомендуємо

"Адаптивне мислення"

Адаптивне мислення  (AQ) -  зміцнюємо імунітет до змін. Курс "АДАПТИВНЕ МИСЛЕННЯ" – це ключ до сили, стійкості і сміливості реалізувати зміни в період турбулентності! Разом зі мною ви наповнитеся енергією для адаптації до змін будь-якого масштабу.

1900₴

Детальніше