Дата публікації: 2023-09-12

ЯК ЗРОБИТИ ЖИТТЯ КРАЩИМ ЗА СЕКУНДИ

Фото: щастя поряд з нами завжди

Скільки треба часу, щоб стати щасливим?

Одна секунда. Рівно стільки потрібно, щоб зробити життя щасливішим.

Не вірите?

Тоді спробуйте зробити хоча б один крок із наведених нижче і самі переконайтеся.

1. Усміхніться.
Це найпростіший спосіб зробити своє життя щасливішим. Фізіологія впливає на наш емоційний стан. Усміхніться. Навмисно затримайте посмішку на 20 секунд. А ще, дивлячись на вас, і інші будут посміхатись.

2. Зробіть глибокий вдих.
Глибокий вдих є одним із найкращих методів для того, щоб зменшити стрес і повернути у своє життя баланс. Беріть щодня короткий тайм-аут і постарайтеся зосередитись тільки на вашому диханні. Ви відчуєте, як ваше життя стає менш напруженим.

3. Вимкніть телефон.
Якщо ви «живите» в смартфоні або в інших технічних пристроях, вони контролюють ваше життя. Вимкніть телефон і залиштеся наодинці з собою. Ви будете здивовані.

4. Огляньтеся навколо.
Життя рухається так швидко, що нам часто не вистачає часу помітити красу навколо, щоб усвідомити, яке воно чудове.
Лише кілька секунд розгляньте яскраві фарби осені, підніміть голову вгору та вдивіться у глибину небес. Спостерігайте схід чи захід сонця. Огляньтеся навколо і подякуйте за все, що оточує вас у житті. Це зробить вас щасливішими за лічені секунди.

5. Зробіть ковток води.
Це давно вже не відкриття, що вода лікувально діє на наш організм. Намагайтеся тримати пляшку води біля себе, де б ви не знаходилися, і прикладатися до неї частіше. Це допоможе відновити водний баланс, нормалізувати вагу та підтримує красу шкіри.

6. Подякуйте.
Щасливі люди мають одну спільну рису – вони вдячні за все добре, що є у їхньому житті. Щоб зробити своє життя кращим, частіше говоріть «Дякую». Це займе у вас не більше секунди, а зробить щасливішим не тільки вас, а й оточуючих вас людей.

7. Потягніться.
Найпростіший спосіб миттєво відчути себе краще – це почати дбати про своє тіло. Витратьте кілька секунд, щоб добре потягтися і розтягнути свої м'язи. В умовах постійного сидіння навіть така секундна вправа принесе вам відчутну користь.

Зрозуміло, такі «секундні» методи не вирішать усі наші проблеми, але щодня ми маємо 86 400 можливостей за секунду покращити своє життя, а отже, бути щасливішими.