Дата публікації: 2014-10-20

40 НАЙКРАЩИХ ЦИТРАТ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Фото: 40 НАЙКРАЩИХ ЦИТРАТ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Збережіть для себе, відповідальності боятися не потрібно:)

 1. «Подорослішати це не обов‘язково означає одружитися, або взяти іпотечний кредит. Подорослішати – означає навчитися відчувати відповідальність за інших – ловити кайф від того, що ця відповідальність здатна принести», - Гвен Купер «Одисея Гомера».

 2. «Справжня відповідальність буває тільки особистою. Людина червоніє одна», - Фазіль Іскандер «Стоянка людини».

 3. «Відповідальність є проба мужності людини», - Гораціо Нельсон.

 4. «Коли ми приймаємо рішення взяти на себе відповідальність, ми припиняємо бездарно втрачати час, звинувачуючи час, людей і обставини, а саме те, що не має до нас відношення», - Луіза Хей.

 5. «Боягузтво завжди прагне перекласти відповідальність на будь-кого іншого», - Хуліо Кортасар.

 6. «Кожна людина несе відповідальність перед всіма людьми за всіх людей і за все», - Федір Достоєвський.

 7. «Нарешті я зрозумів, чому Всевишній у своїй любові створив людей відповідальними один за одного і подарував їм чесноту сподівання. Бо так всі люди стали посланцями єдиного Бога, в руках кожної людини – спасіння всіх», - Антуан де Сент-Екзюпері.

 8. «Замість того, щоб сміливо визнати існуючий безлад, трагедії, злочини, кожний прагне доказати свою безвинність і знайти алібі, що дозволяє піти від відповідальності за наслідки власних дій», - Альберт Ейнштейн.

 9. «Чим більше свободи, тим більше відповідальності. Завжди актуальний та давній парадокс», - Тімоті Лірі.

 10. «Скинутий вантаж відповідальності ніколи не падає на землю, він м'яко лягає на чужі плечі», - Вже народна мудрість.

 11. «Відповідальність як одяг – зняти її повністю з себе можливо, проте якось перед людьми незручно». - Вже народна мудрість.

 12. « Ми відповідаємо за тих, кого не навчили відповідати», - Кетрін Прайс.

 13. «Всю відповідальність за все, що відбувається з людиною, потрібно покладати власне на себе, а не на долю, Бога, розташування зірок і ще на Бог знає що. Сьогодні з нами відбувається те, що ми створили вчора, завтра станеться те, що ми створили сьогодні», -Володимир Лермонтов «Сила співаючого серця».

 14. «Зробити вибір порою стає неймовірно важко, проте не неможливо. Казати, що вибору у тебе не було – означає знімати з себе всіляку відповідальність», - Патрік Несс «Війна Хаосу».

 15. «Чим більше відчуття відповідальності, тим менше жага влади», - Стефан Гарчинський.

 16. «Вражає, проте саме прощення, ані провина підвищує вдповідальність», - Келлі Макґоніґал «Сила волі».

 17. «На людей, чиї вчинки до такого ступеню залежать від настрою, неможливо покладати ніякої серйозної відповідальності», - Стефан Цвейг «Нетерпіння серця».

 18. «Влада – це борг; воля – відповідальність», - Яніна Іпохорська.

 19. « Ти вільний, а значить дійсно за себе відповідаєш», - Джейсон Стетхем.

 20. «Не можна занепасти духом тільки тому, що не справдилася надія перекласти відповідальність на іншого», - Мері Стюарт «І дев‘ять чекають тебе карет».

 21. «Ти завжди відповідаєш за те, чому не спробував завадити», - Жан-Поль Сартр.

 22. «Ми самі визначаємо напрямок вітру. Немає нічого важливішого, ніж взяти відповідальність за ще не здійснені кроки», - Ельчин Сафарлі, азербайджанський письменник Ельчин Сафарлі «Якби ти знав…»

 23. «Людина дійсно стає людиною, коли вона приймає повну відповідальність – ким би вона не була, вона за це відповідальна», - Ошо (Бхагван Шри Раджиніш) «Хоробрість. Радість жити ризикуючи»

 24. «Ціна величі – відповідальність», - Вінстон Черчилль.

 25. «Щоб нести відповідальність, замало мати сильні плечі й руки, потрібен розум», - Гаррі Сіманович.

 26. «Більшість людей насправді не хочуть свободи, тому що вона передбачає відповідальність, а відповідальність більшість людей лякає», - Зигмунд Фрейд.

 27. «Людина повинна заново відкрити в своїй душі глибокий сенс відповідальності перед світом, що означає відповідальність перед чимось вищим, аніж сама людина», - Вацлав Гавел.
  29. «Бути людиною означає взяти на себе якусь відповідальність, а не просто заповнювати собою простір», - Джон Стейнбек «На схід від Едему».
 1. «Свобода означає відповідальність, ось чому більшість людей боїться її», - Бернард Шоу.

 2. «Звичка. Ось проблема. Все, що тобі потрібно, - це бути усвідомленим у своєму і відповідальним за свої дії", - з к/ф «Мирний воїн».

 3. «Але як навчитися нести відповідальність? Потрібно жити у світі, приймати власні рішення, робити власні помилки», - з к/ф «А в душі я танцюю» («Inside I'm Dancing»).

 4. «Кожна людина – автор свого життя. Що посієш те й пожнеш. Для мене очевидна одна річ: відповідальність за все, що з тобою відбувається, лежить тільки на тобі - незалежно від того, чи згоден ти з тим, що відбувається, чи ні», - Роберт Дауні (молодший).

 5. «Людина може скільки завгодно проклинати своє дитинство, нескінченно дорікати батькам у всіх своїх нещастях, слабкостях і пороках, звинувачувати їх у суворих життєвих випробуваннях, але зрештою вона сама несе відповідальність за свою долю і стає такою, якою хотіла стати», - Марк Леві «Ті слова, що ми не сказали один одному».

 6. Відповідальність – це здатність відповідати за щось, за той спосіб життя, який ми обираємо самі. Людині зовсім немає потреби тримати відповідь навіть перед собою, якщо їй це не подобається... у безвідповідальності немає нічого поганого», - Річард Бах «Ілюзії»

 7. Для того, щоб стати вільним, достатньо усвідомити себе», - Кліффорд Саймак.

 8. «Відповідальність та свобода становлять духовну сферу людини», - Віктор Франкл.

 9. «Той день, коли Ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і перестанете шукати виправдання власним сумнівам, стане днем початку руху до справжніх вершин», - О. Джей Сімпсон.

 10. «Відповідальність лежить на людині, а не на «історичних подіях», - Вільгельм Райх.

 11. «Слово «випадковість» вигадано, щоб уникнути відповідальності», - Еріан Шульц.