Дата публікації: 2016-01-29

20 ЦИТАТ ПРО СИЛУ ЕНЕРГІЇ. КРАЩЕ З КРАЩОГО

Фото: 20 ЦИТАТ ПРО СИЛУ ЕНЕРГІЇ. КРАЩЕ З КРАЩОГО

Жоден мій дайджест не обходиться без добірки найкращих цитат у тему! З великим інтересом читала про СИЛУ ЕНЕРГІЇ та обрала найкраще для Вас:)

 1. «Щоб досягти бажаного - потрібна сміливість, але тільки разом з енергією вона здатна стати важелем успіху!», - Олена Сіренка.

 2. «Енергія - це найпробивніша сила і її варто зосереджувати на головному. Коли в людини повно енергії та сил, вона здатна зробити все, що завгодно», - Джуліана Вільсон.

 3. «Енергія і матерія - це лише два прояви однієї і тієї ж сутності», - Крістофер Пріст.
 4. «Все по суті своїй є енергією, і, розмірковуючи, ви оперуєте величезним обсягом цієї енергії у швидкій, легкій та рухливій формі - у формі думки», -Джон Кехо.

 5. «Геніальність залежить головним чином енергії», - Метью Арнольд.

 6. «Наш світ занурений у величезний океан енергії, ми летимо в безкінечному просторі з незбагненною швидкістю. Все довкола обертається, рухається - все енергія. Перед нами грандіозна задача знайти способи видобутку цієї енергії. Тоді, витягаючи її з цього невичерпного джерела, людство просуватиметься вперед гігантськими кроками», -Нікола Тесла.

 7. «Кохання може дати щастя, а може й не дати; але вона завжди вивільняє приховану в нас енергію», - Джуліан Барнс.

 8. «У більшості людей досягнень менше, ніж потенційної енергії, тому їхню енергію використовують ті, у кого є цілі», - Наталія Грейс.

 9. «Як тільки ти повністю зосередиш силу та енергію розуму на тому, що ти любиш, достаток наповнить твоє життя і всі бажання здійсняться легко та просто», - Робін Шарма.

 10. «Уявіть собі чорну хмару - це ваш страх. Страх - це енергія, енергія має свідомість, а значить, ваш страх чує вас. Він не шкідливий і з'явився не для того, щоб вас терзати. Ви самі увібрали його в себе. Він прийшов навчати вас», - Віїлма Лууле.

 11. «Тільки волею слід мати, яка дає простір енергії, розуму і добрим якостям народу», - Вільям Еллері Ченнінг
 1. «Жити означає діяти з енергією; життя - боротьба, в якій треба битися хоробро і чесно», - Микола Шелгунов
 1. «У будь-якій загадці приховується енергія. І той, хто шукає відповіді, цією енергією харчується», - Джон Фаулз.

 2. «Якою б не була мета - будь-то завдання удару в певне місце або проведення кидка певним способом, завжди повинен існувати єдиний всеосяжний принцип, який керує всією сферою. І цей принцип оптимальне, найбільш ефективне використання духовної та фізичної енергії, спрямоване на досягнення конкретної мети», - Кано Джігоро
 3. «Якщо ми концентруємо надто багато енергії на близьких, то самі починаємо відчувати її дефіцит для себе. І тоді, знеструмлені, ми не можемо приділяти уваги близьким. Що тоді робити? - Почати робити щось для усвідомленості та реалізації себе. І тоді може щось змінитись», - Леонід Тальпіс.

 4. «Найцінніша валюта у світі – час. Час, перетворений на енергію», - Лариса Бочарова

 5. «Відповідно до того положення, в яке ти потрапив, зосередь або розпороши свою енергію», - Пауло Коельо

 6. «Немає такої сили, що перевершила б енергію, з якою ми захищаємо свої слабкості», - Карл Краус.
 1. «Не тримайся за злість, біль чи страждання: вони крадуть твою енергію і перешкоджають коханню», - Леонардо Феліче Бускалья

 2. «Переживання щодо того, що змінити не в змозі, забирають енергію, необхідну для зміни того, що у нашій владі…», - Вента.