Дата публікації: 2015-12-04

13 КРАЩИХ ЦИТАТ ПРО ВДЯЧНІСТЬ

Фото: Ka Young Seo

Підводячи підсумки року, що минає, важливо подякувати всім тим, хто зробив цей рік таким. Важливо подякувати Всесвіту за все, що дарував і можливості і перешкоди. Тому що будь-яка невдача – у підсумку незмінна запорука й фундамент нашого успіху.

Важливо подякувати собі за вміння жити, відчувати, творити й любити! Саме тому, щоб допомогти в цьому процесі, ділюсь добіркою найкращих цитат про прояв ВДЯЧНОСТІ!

1. «Для розумної людини вдячність не є важким почуттям» Едвард Бульвер-Літтон.

2. «Немає в світі надмірності прекрасніше, ніж надлишок подяки», - Жан де Лабрюйєр.

3. «Всі наші скарги про те, що життя складне й нестерпне, наші нарікання щодо того, чого ми позбавлені, витікають від нестачі вдячності за те, що ми вже маємо», - Даніель Дефо.

4. «Якщо Ви бажаєте стати щасливішим, перестаньте думати про подяку та невдячність, і насолоджуйтесь внутрішньою радістю, котру приносить сама самовіддача», - Дейл Карнегі.

5. «Вдячність – одна з найбільших чеснот. Проте ще більша чеснота – відчуття міри у претензії на подяку», - Христіан Геббель.

6. «Вдячність – вірний спосіб принести більше у своє життя. Ти дихаєш – будь вдячним за це, у тебе є очі, руки, ноги, ти можеш бачити цей світ, ти можеш чути звуки природи, людські голоси, відчувати подих вітру. Віддяч за все, що тебе оточує. Не зосереджуйся на тому, чого тобі бракує. Подякуй за те, що в тебе вже є!», - Віталій Гібберт.

7. «Зафіксуй удачу подякою», - Андрій Мерко.

8. «Коли ти усвідомлюєш, з яким величезним коханням про тебе дбає саме життя, в той самий момент тебе залишать страждання, сльози й смуток (жаль)... І залишиться тільки вдячність! Безгранична подяка, у якій ти розчинишся…», - Рам Дан.

9. «Бажаєш бути щасливим? Стань вдячним!», - Девід Стейндл-Раст.

10. «Найголовніше, що може зробити людина, щоб підвищити свій рівень щастя – це цінувати і дякувати оточуючим», - Марсі Шимофф.

11. «Вдячність народжується в серці, як аромат, і підноситься до небес. Це молитва, і вона неймовірно прекрасна», - Ошо.

12. «Вдячність – гарний ґрунт. На ньому можна зростити бодай не чарівні кущі кохання, проте досить гарне дерево з їстівними плодами», - Вікторія Токарева.

13. «Вдячність – високе відчуття. Вона наповнює серце, проте не розриває його, вона зігріває душу, проте не спалює її», - Шарлотта Бронте.