Дата публікації: 2013-05-20

ФОРМУЛА ЦАРЯ СОЛОМОНА

Фото: ФОРМУЛА ЦАРЯ СОЛОМОНА

Цар Соломон правив об'єднаним царем Ізраїльським царством в 967-928 роках до н.е.

Він винайшов просту формулу життя:

  • Я привертаю гроші
  • Я примножую кохання
  • Я стверджую щастя

Цар Соломон славився своєю мудрістю, йому підкорялися звірі, птахи та духи. Одного разу вночі Бог явився Соломонові уві сні і обіцяв виконати будь-яке його бажання. Соломон просить: «Даруй же рабу Твоєму серце розумне, щоб судити народ Твій і розрізняти, що добро і що зло». «І сказав йому Бог: за те, що ти просив цього і не просив собі довгого життя, не просив собі багатства, не просив собі душ ворогів твоїх, але просив собі розуму, щоб вміти судити, - ось Я зроблю за словом твоїм: ось, Я даю тобі серце мудре й розумне, так що подібного до тебе не було перед тобою, і після тебе не повстане подібний до тебе; і те, чого ти не просив, Я даю тобі, і багатство та славу, так що не буде подібного до тебе між царями по всі дні твої; і якщо ходитимеш шляхом Моїм, зберігаючи устави Мої та заповіді Мої, як ходив батько твій Давид, Я продовжу і дні твої». (Книга царств).

Цар Соломон був мирним правителем і за час його правління (він правив 40 років) не було жодної великої війни. Йому у спадок дісталася велика і сильна держава і він мав підтримувати та зміцнювати її.

Цар Соломон був хорошим дипломатом, будівельником та торговцем. Він перетворив землеробську країну на сильну, економічно розвинену державу, яка мала великий вплив на міжнародній арені. Він відбудував та зміцнив Єрусалим та інші міста свого царства, збудував Перший Єрусалимський Храм, вперше ввів у єврейську армію кінноту та колісниці, побудував торговий флот, розвивав ремесла та всіляко підтримував торгівлю з іншими країнами.

Формула проста, але слідувати їй, ой як не просто!)

Нехай ця формула підтримує на Шляху кожного з нас!