Дата публікації: 2024-04-15

Коучинг для реанімації життя!

Фото: Ресурсне фото

Заснована на реальних кейсах трансформації людей за ці Мега складні півроку моєї практики коучингу.

1. Мрія та зміст. Ціль, яка пов'язана з наміром щось віддавати, ділитися і творити завжди дає сенс, притягує потрібних людей, заряджає і продукує енергію.

Запитання до себе: Чого я хочу? Чого хотів би, якби не події? Навіщо мені це? Чому це важливо? Для кого це важливо та корисно ще? Як змінить реалізацію мене? Людей? Мир?

2. Люди та співробітництво. Все важливе не може бути досягнуте самотужки, потрібні люди навколо. На перший план виходять довіра, емпатія. Довіра напрацьовується щирістю та відкритістю. Необхідно інвестувати свій час у створення глибоких та якісних відносин. Саме вони – причина нашого щастя.

Запитання до себе:  Хто мене оточує? Хто в мене вірить та підтримує? Хто до мене тепло ставиться? Що я роблю, щоб поряд зі мною було тепло? Як я спілкуюся та взаємодію з людьми навколо? Чого не вистачає у стосунках із людьми навколо мене? Що робити для оздоровлення мого навколишнього простору?

3. Фокусування. Здатність вибирати, фокусуватися та швидко приймати рішення – вміння виділяти головне купи важливого.

Запитання до себе:  Що справді важливо для мене? Як я розпоряджаюся своїм часом та енергією? Сфокусуйтеся на 1-2, максимум 3-х речях. Сміливо ігноруйте все, що не має значення!

4. Тренди та можливості: зміна клімату/енергетика/чиста енергія/екологія/цифровий капітал/революційна роль жінки/роботизація/виворичне мислення/глобалізація... На шляху важливо враховувати тренди та помічати можливості.

Запитання до себе: Що відбувається навколо? Чи пов'язані мої амбіції та мрії з трендами завтрашнього дня? Як я задіяю один із трендів? Які відкриваються можливості? Яких можливостей я не бачу? Як я їх використовую? Чого мені не вистачає? Де це візьму?

5. Перешкоди. На заваді завжди були, є і будуть перешкоди, але це не привід зупинятися. До речі, вони є і назовні, і всередині).

Запитання до себе:  Що мене зупиняє чи гальмує? Що заважає мені досягти своїх цілей? Що може бути найгіршого? Як я можу зменшити ризики?

6. Дії. Як би ви не міркували про свої мрії та цілі, як би чудово не підготувалися, без дій все це лише витання в хмарах.

Запитання до себе:  Які етапи я маю пройти для досягнення моєї мети? Що я зроблю насамперед? Коли? Що потім? До чого це призведе? Що може йти не так? Як я себе підстрахую? Який у мене запасний план? Як впораюся зі стресом? Як я підтримуватиму свою мотивацію в дорозі?

Відповідайте на запитання та живіть своє живе життя, друзі...