Дата публікації: 2023-10-10

Природа доброти

Фото: Добро є внутрі нас

Добро проростає не так швидко, як зло. Зло може зруйнувати за секунди те, що добро будувало роками.
Так влаштована людина, так влаштований мозок, так влаштовано мислення, так влаштовано суспільство, так влаштований світ.

Згадайте, коли у вас гарний настрій, наприклад, ви на роботі – приходить керівник із насупленими бровами, і все добро, яке можливо хтось будував весь ранок, та гарний настрій миттєво зникають.

Але, як казала Мати Тереза: “Те, що ти будував роками, може бути зруйновано відразу.
Все одно продовжуй будувати».

Чому?

Роблячи щось добре для когось, ти робиш добре собі. Це факт. І це велика істина. Подаруйте комусь щось, ви відразу відчуєте приплив енергії.

Людина створена для того, щоб творити добро. Це наша природа. А все інше — це результати виховання, вплив навколишнього середовища, переконання, установки, привнесені нам, комплекси, які ми як вірус колись підхопили, наші захисні реакції.

І тому є сенс повернутися до своєї природи, не змінитись, ні, просто повернутися до своєї природи доброти.
Якщо кожен з нас почне з себе, а не киватиме на іншого, то світ почне змінюватися на краще. Трохи тепла та світла. Трохи своєю волею.

Практика-медитація “РОЗШИРЕННЯ КОХАННЯ”

Заплющте очі, відпустіть напругу, розслабтеся ...

Зверніть увагу на серце. Знайдіть усередині вашого серця маленьку точку. Утримуйте її у увазі і спостерігайте, як вона почне розширюватися. Продовжуючи спостерігати розширення, відчувайте, як наповнюєтеся любов'ю, додайте та посилюйте її внутрішньою посмішкою.
Продовжуйте розширювати кохання, розповсюджуючи його всередині, насичуючи кожну клітинку свого тіла.
І ось уже Кохання виходить за межі тіла. Заповнює простір довкола — можливо кімнату чи галявину, будинок, вулицю, місто, країну, землю, галактику, Космос.
Робіть доти, доки не відчуєте всередині «достатньо».

Практикуйте, наповнюйте серце любов'ю та розширюйте добро своєю добротою!

Любіть і будьте коханими, даруйте добро, змінюйте світ на краще.

Ваша Алла ❤️