Дата публікації: 2020-10-01

20 ЦИТАТ З КНИГИ СТІВЕНА КОВІ «БУТИ, А НЕ ЗДАВАТИСЯ»

Фото: 20 ЦИТАТ З КНИГИ СТІВЕНА КОВІ «БУТИ, А НЕ ЗДАВАТИСЯ»

Книга про Людину у всій її Величі за всієї її неідеальності. Ділюсь тим, що мене зачепило.

 1. «Емоційна зрілість - це здатність сміливо висловлювати свої почуття та переконання і при цьому поважати почуття та переконання інших людей».

 2. «Справжня велич – це те, що людина є насправді: її характер, цілісність, справжні мотивації та бажання. Хибна велич – це популярність, титули, становище у суспільстві, слава, стан та почесті».

 3. «Характер - це те, що ми робимо, коли думаємо, що на нас ніхто не дивиться».

 4. «Тому, хто порушує принципи ощадливості і витрачає більше, ніж слід, загрожує бідність. Тому, чиї погані звички порушують принципи, за якими існує його тіло, хто неправильно харчується та нехтує фізичними вправами, загрожують хвороби та фізична недуга. Хто порушує принципи доброти та шанування, буде більше ворогів, ніж друзів».

 5. «Керівництво - це здатність повідомити іншу людину, в чому полягає її цінність і її потенціал, і зробити це так чітко і наочно, щоб людина, отримавши заряд натхнення, сама розгледіла в собі ці якості».

  6. «Знання та здібності не заміняти характеру, але освіта часто націлена на те, щоб дати компетентність, але не характер».

  7. Керівництво - це здатність передати іншій людині, в чому полягає її цінність та потенціал, і зробити це настільки чітко і наочно, щоб людина, отримавши заряд натхнення, самостійно розпізнала в собі ці якості.

 6. «Те, як ти виглядаєш, заглушає те, що хочеш сказати».

 7. «Люди, які регулярно досліджують свою таємницю життя та аналізують свої мотиви, мають здатність читати чужі душі, вони можуть поставити собі на місце іншої людини, надихнути її, дати їй відчути свою цінність і цілісність».

 8. «Людський характер можна уподібнити до кулінарного рецепту: чашка спадкових властивостей, столова ложка оточення, кілька унцій удачі, але ви вільні вирішувати, що приготувати з цих інгредієнтів.

 9. «Якщо хочеш побудувати корабель, то не збирай своїх людей для того, щоб дістати ліс, підготувати інструменти та розподілити роботу, а навчи їх сумувати за нескінченними морськими просторами».

 10. «Змінюйте ваші думки, але залишайтеся вірні принципам; змінюйте листя, але зберігайте недоторканність коріння».
 11. «Зрілість – баланс між мужністю та чуйністю».

 12. «Якщо ти ще до початку гри малюєш в думці образ перемоги, ти спрямовуєш свою проактивну енергію на те, щоб цей образ втілився в життя, і перестаєш хвилюватися з приводу можливих проблем. Це, в свою чергу, формує умови для позитивного результату».
 13. Характер - це те, що ми робимо, коли вважаємо, що на нас ніхто не дивиться.

 14. «Переставляти шезлонги» означає видавати видимість за дійсність, більше хвилюватися про зовнішній імідж, ніж про внутрішній зміст, мати пріоритети в зворотньому порядку».
 15. «Ключ до успіху в тому, щоб твердо дотримуватися непорушних принципів і припинити навіть короткі вилазки вбік».

 16. «Для мене цілісність – це дитина двох основних рис характеру – скромності та мужності».

 17. «Найважливіші справи ніколи не повинні підкорятися найменш важливим».

 18. «Справжня афірмація має п'ять характеристик. Вона особиста, тобто йде від першої особи. Вона швидше позитивна, ніж негативна, тобто говорить про те, що добре і правильно. Вона складена в даний час, тобто сформульована саме зараз чи може бути сформульована саме зараз. Вона візуалізована, тобто ви ясно уявляєте її уявним поглядом. Вона емоційна, тобто відображає ваші справжні почуття».

 19. «Ефективність відрізняється від ефекту: ефект відноситься до результату дії, а ефективність - до самого процесу. Можна дуже ефективно підніматися сходами успіху, але якщо сходи притулені не до тієї стіни, ефекту не буде. Якщо ефективно працювати над хибними пріоритетами, результат буде таким самим».